Historie 2013

30.11.2013 STARTUJE SERIÁL ZIMNÍCH TRÉNINKŮ GR !!!

Stejně tak jako doba adventní, startuje o nadcházejícím víkendu Seriál zimních tréninků Gregor Racing. Cílem tříměsíční akce je průběžné zdokonalování jezdeckých dovedností pro motokárovou sezónu 2014, zvyšování fyzické kondice, prohlubování vztahů mezi závodníky atd. V letošním roce pro Vás tým GR připravil 12 tréninkových dní na 8 halových drahách ( Litomyšl, Havířov, Přerov, Olomouc, Bialsko Biala, Bruntál, Bratislava, Praha ).

 

20.10.2013 INTERNATIONAL GRAND FINAL 2013 - ITALY

V kategorii EASY 60 přihlášených 74 pilotů ze 13 zemí světa, osm volných tréninků,  měřený trénink, dvě závodní rozjížďky , 2 jízdy o postup do finále a finálový závod nejlepších 34 závodníků. Toto čekalo na trojici závodníků GREGOR RACING na dráze v italském Castelletu di Branduzzo.

 

Rovnou do FINÁLE A  postoupil  Vojtěch Kůrka! Dobrým výsledkem v měřeném tréninku a svělými umístěními v bodovaných rozjížďkách se zařadil mezi 34 nejlepších  jezdců světa. Po dlouhých a náročných 20 kolech finálového závodu dojel Vojtěch Kůrka na devatenáctém místě !

 

13.10.2013 TRÉNINK PŘED GRAND FINAL - CASTELLETTO

Víkend před GRAND FINAL 2013 se pětice jezdců GREGOR RACING ( Vanessa a Ladislav Hevessy, Viktor a Kateřina Horákovi, Vojtěch Kůrka )  pilně věnovala tréninku na největší závod sezóny. Atmosféra na dráze PISTA 7 LAGHI se nemálo podobala závodnímu víkendu , když možnosti trénovat využilo přes 150 závodníků. Jen dětí s obsahem motoru 60cc bylo na dráze přes šedesát. Množství  nekompromisních předjížděcích manévrů na nagumované těžké dráze bylo přesně to , co mladí závodníci před světovým finále EASY 60 potřebovali. Držme jim tedy příští týden pěsti ! ;-)

06.10.2013 MSR A MP BRUCK - POSLEDNÍ ZÁVOD 2013 - VÍTĚZSTVÍ !!!

Není lepšího zakončení závodního seriálu než vítězství. VOJTĚCH KŮRKA  předvedl bezchybnou jízdu na suchém i mokrém povrchu a zaslouženě zvítězil v kategorii Easy 60, také týmový kolega Maksimilian Florkiewicz vystoupil na stupně vítězů, tentokrát jako třetí. Oběma jezdcům patří velký potlesk za předvedené výkony. Dobře jeli také ostatní jezdci GREGOR RACING -  Ladislav Hevessy šestý, Viktor Horák sedmý, Kateřina Horáková osmá a Vanessa Hevessy třináctá. Bojovnou a bezchybnou jízdou si čtvrtou příčku mezi ROTAXY zajistil David Rychtár.

29.09.2013 MČR VYS. MÝTO - CENNÝ POHÁR PRO RYCHTÁRA !

David Rychtár splnil svá předsezónní předsevzetí a zaslouženě se postavil na stupně vítězů v kategorii ROTAX při Mistrovství ČR. Třetím místem tak završil sezónu v ČR a patří mu velká gratulace ! Nejen David, ale také Vojtěch Kůrka  (6 . místo ),  Ladislav Hevessy ( 13. místo ) a Maxim Ischenko ( 3.místo mezi mladými jezdci ) v kategorii Easy 60 dokázali svůj výkonostní růst a ukázali, že v sezóně 2014 s nimi bude nutno počítat v bojích o čelní umístění ;-).

22.09.2013 MSR A MP VYSOKÉ MÝTO - KŮRKA TŘETÍ

Třetím místem si v kategorii Easy 60 připsal cenné body do celkového hodnocení Vojtěch Kůrka, když si na domácí trati dojel mezi třiadvaceti startujícími pro pohár za třetí místo. Gratulujeme ! Dobře si vedl i Ladislav Hevessy který byl klasifikován jako šestý a Adam Kowalski, který obsadil osmou příčku. Kateřina, Viktor Horákovi a Vanessa Hevessy se bohužel připletli do havárie, která znemožnila dobré umístění. Mezi Rotax Juniory se prosadil Jakub Krysta ( v cíli čtvrtý ), Nikolas Szabó se stejně jako David Rychtár potýkali s technickými problémy.

13.09.2013 KARTING CUP VYS.MÝTO - DVAKRÁT PÓDIUM

Vysoké Mýto často zkrápěné deštěm hostilo předposlední závod seriálu Karting Cup. Po nepříliš vydařeném měřeném tréninku na osychající trati se jezdci GREGOR RACING dokázali během bodovaných jízd prokousat až ke stupním vítězů. Na druhé místo dosáhl po bezchybných jízdách Ladislav Hevessy , mezi registrovanými jezdci obsadil Maksimilian Florkiewicz třetí příčku. Vanessa Hevessy zůstala těsně pod stupni vítězů čtvrtá ! Všem třem jezdcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci ;-) ! 

01.09.2013 MSR a MP TREBATICE - KRYSTA NA STUPNÍCH

Trebatický okruh dostal nový asfalt a nejen, že si ho jezdci Gregor Racing  pochvalovali, ale dokázali na něm být i rychlí. Kromě Jakuba Krysty však nedokázali  odjet závody bez chyb a to je stálo pódiová umístění. Výsledky najdete zde. Gratulace a pohár za třetí místo tedy patří Jakubu Krystovi, který předvedl, že má talent, že dokáže být rychlý a dokáže obstát i v závodnických soubojích. Pochvalu zaslouží i Viktor Horák, který ukázal, že umí jet velmi rychle ;-) !

25.08.2013 MISTROVSTVÍ ČR SOSNOVÁ - KŮRKA NEJRYCHLEJŠÍ !

Na předposledním závodě MČR se skvěle předvedl Vojtěch Kůrka, v měřeném tréninku zajel šestý čas, v první bodované jízdě se sice po skrumáži v první zatáčce propadl, rychle však postupoval kupředu a i přes množství předjížděcích manévrů zajel NEJRYCHLEJŠÍ KOLO ZÁVODU !  Ve druhé bodované jízdě dojel třetí s minimální ztrátou na prvního. Vydařenou reportáž televize Sport 5 je možné shlédnout zde. Na stupně vítězů vystoupal i Maxim Ischenko a George Salaghutdinov v kategorii Easy 60-mladí.

18.08.2013 MISTROVSTVÍ SR A MORAVSKÝ POHÁR - SOSNOVÁ

Po vydatném tréninku na krásné čisté a nagumované dráze v rakouském Brucku měli jezdci GR problém si  přivyknout na zaprášený povrch Sosnovského autodromu. Taktéž nastavení podvozků vyžadovalo změnu. Všichni však dělali maximum a  nakonec z toho byly tyto výsledky .

Stránky