Historie 2009

28.12.2009 KOČKA CUP Sosnová

Na start tradičního vytrvalostního závodu se postavilo 39 posádek. Start a první polovinu závodu absolvovaly posádky na sněhu, který bohužel nevydržel díky teplotám nad nulou. Dojíždělo se tedy na mokru a blátě .... Po náročných třech hodinách jako první cílem projela posádka Gróman, Grómanová, Midrla, druzí dokončili Janouš, Mišík, Javorčík a z třetího místa se radovaly sestry Stodůlkovy. Náš Ivo Polášek dojel na vynikajícím sedmém místě.

24.12.2009 ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE

Krásné Vánoce a do nového roku 2010 mnoho zdraví, štěstí, dobré nálady a úspěchů jak v osobním tak pracovním životě, všem svým přátelům , příznivcům, partnerům, známým i neznámým,  přeje celý kolektiv GREGOR RACING  :-)

10.12.2009 ROTAX GRAND FINAL Sharm El Sheikh (EGYPT)

Po včerejším skvělém pátém místě v měřeném tréninku pokračuje JIŘÍ FORMAN v dalších vynikajících výsledcích. První kvalifikační jízdu Jiří vyhrál, ve druhé dojel šestý. Junior Petr Běžel zdatně bojuje ze zadních pozic ( výměna motoru těsně před měřeným tréninkem), když v kval.jízdách dojel 15. a 14.

08.12.2009 ROTAX GRAND FINAL Sharm El Sheikh (EGYPT)

Po administrativních a technických přejímkách mají oba dva  čeští piloti startující na Světovém finále Rotax v Egyptě. Dnes čekají Petra Běžela (ROTAX Junior MAX) a Jiřího Formana (ROTAX MAX) dva dvacetiminutové volné tréninky. Live videa z Sharm El Sheikhu společně s live výsledky je možné sledovat na stránce

http://live.kart-data.com/LT09/RGF/

01.11.2009 GRÓMAN TŘETÍ NA WSK INTERNATIONAL SERIES

Skvělým třetím místem zakončil sezónu Zdeněk Gróman. Po dlouhém osmatřicetikolovém finále vystoupil na pódium společně s mistry světa Arnaudem Kozlinskim (FR) a Markem Ardigem (IT). Terezka Grómanová po startu z výborného šestého místa finále bohužel nedokončila. Blahopřání patří celému Hagemann Racing Teamu...

25.10.2009 SVĚTOVÉ FINÁLE ROK LONATO (IT)

Vítězem letošního ročníku ROK CUP International Final se stal Jan Midrla. Po kvalitních výkonech, které předváděl celý závodní víkend, mu ve finále pomohla pověstná kapka štěstí a Lorenzo Vailati (IT), který dojel před Janem, byl penalizován. Honza si tedy z Lonáta odváží nejen pohár, ale taktéž nový podvozek a motor. Gratulujeme!!!

24.-25.10.2009 MOTOKÁROVÁ ŠKOLA BRUCK

Poslední víkend, kdy je možné na trati A1speedworld v rakouském Brucku trénovat, využil Adam Doležal (Rotax Jun.), Martin Čech (Kadet), Ivo Polášek (KZ2), Dominik Stříteský, Natálka Samiecová a Šimon Múdrý (všichni tři EASY 60). Všem patří pochvala za veliké kroky, které udělali během jednoho, respektive dvou dní tréninku.

18.10.2009 EASYKART INTERNATIONAL GRAND FINALS

V italské Sieně vybojoval na světovém finále Easykart v kategorii 100ccm skvělé osmé místo Patrik Pastorok (SK), který v Mistrovství Slovenska startuje v kategorii Rotax Junior Max.

02.-04.10.2009 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VYSOKÉ MÝTO ( Easy 60 )

Filip Botur se po kolizi v první bodované jízdě propadl v celkovém hodnocení na šestou příčku, což pro něj bylo zklamáním, nicméně i tento výsledek mezi 37 startujícími lze považovat za skvělý!!! Filipe .... Moc gratulujeme!!!

Celkovým vítězem se stal Dominik Javůrek, druhý byl Josef Jarkovský a třetí Lukáš Podobský.

02.-04.10.2009 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VYSOKÉ MÝTO ( ROTAX )

Po velmi nap ínavém souboji o první příčku v celkovém hodnocení kategorie ROTAX MAX si titul nakonec odváží Jiří Forman (MS Kart) před Lukášem Vrečkou (MS Kart) a Michalem Fouskem (Maranello). Nutno říci , že zápolení bylo velmi tvrdé, přesto naprosto férové a proto potlesk patří všem protagonistům. V kategorii ROTAX Junior si vítězství vybojoval Petr Běžel ( MS Kart), druhý skončil Tadeáš Šimeček (Intrepid) a třetí Petr Fulín ( MS Kart). Za GREGOR RACING startující Daniel Paprskář skončil v celkovém hodnocení MČR čtvrtý.

 

Stránky