07.10.2014 CELKOVÉ VÝSLEDKY MČR 2014 - POTLESK PRO KADLČÁKA

Okruhy českého mistrovství dočasně utichly, zvuky dravě vytáčených dvoutaktů a brumlavě basové tóny čtyřtaktů se opět objeví až v nadcházející nové sezóně. A jaké výsledky letošní ročník přinesl? V Easy Kart 60 startovalo dohromady 32 startujících. Vojta Kůrka si vybojoval desátou pozici a ač jezdecky patřil ke špičce, k vyšším stupínkům mu tentokrát zahradila cestu řada většinou nezaviněných kolizí. Ostatní soutěžící startovali nepravidelně. V hodnocení Easy Kart 60 – mladí obsadil Adam Kowalski čtvrtou pozici. V kategorii Rotax Max startovalo celkem 18 závodníků, na osmém místě skončil David Rychtár, na místě devátém Anastázie Landová. Vítězem kategorie Rotax Max se stal Jakub Kadlčák, který startuje za Gregor Racing při závodech mistrovství Slovenské republiky a my mu srdečně blahopřejeme.