26.09.2010 MISTROVSTVÍ ČR - CELKOVÉ VÝSLEDKY

Poslední závod ve Vysokém mýtě uzavřel sezonu Mistrovství české republiky. V kategorii EASY 60 startovalo celkem 38 jezdců. Jakub Talaš obsadil skvělé deváté místo, Dominik Stříteský příčku sedmnáctou. Oba dva se tedy probojovali do lepší poloviny závodníků a pro další rok věřme, že budou pomýšlet na příčky nejvyšší. Ivana Pavelková skončila v kategorii ROTAX Max devátá. Všem patří velká gratulace.

19.9.2010 KARTING CUP VYSOKÉ MÝTO - ZLATO PRO PAVELKOVOU

Vítězně zakončila Ivana Pavelková (Rotax Max) poslední letošní závod Karting Cupu, když zůstala neporažena v měřeném tréninku i ve třech bodovaných jízdách. Na špici kategorie Easy 60 se již tradičně pohyboval Jakub Taláš, který si dojel pro body za 7.místo. Poprvé na domácí trati v motokáře 60ccm startoval Vojta Kůrka, který bojoval a skončil 27.! Svou premiéru měl v GREGOR RACING také Petr Kresta (Rotax Junior), který závod dokončil na skvělém pátém místě.