Historie 2011

24.12.2011 VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2012

Gregor Racing a Motokárová škola přeje všem svým závodníkům, přátelům, rodinám, příznivcům, soupeřům veselé a pohodové vánoce, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v osobním i sportovním životě v roce 2012 !!!

19.-26.11.2011 INTERNATIONAL GRAND FINAL ROTAX - SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

264 pilotů z 5 kontinentů a 60 zemí světa se sejde na historicky největším finále na okruhu Al Ain Raceway . Na startu nebude chybět zástupce GREGOR RACING, vítěz Mistrovství SR -  Patrik Pastorok, který bude bojovat v kategorii ROTAX Junior. Držme mu tedy pěsti !!! Výsledky a živý přenos sledujte online od 24. do 26.11. zde . ( Pozor na časový posun +3 hodiny).

16.10.2011 INTERNATIONAL GRAND FINAL EASY - TALAŠ MEZI PATNÁCTKOU NEJLEPŠÍCH

Celkem 92 nejlepších pilotů EASY 60 z celého světa se sešlo v italském Castelletto di Branduzzo. Po těžkých bodovaných jízdách, kdy díky špatným startům postupoval Jakub Talaš ze zadních pozic, probijoval se až do nedělního finálového závodu. Tam předvedl velkou stíhací jízdu a ze třicátého třetího místa na startu se nakonec probojoval na 15. příčku. Devátý dojel Lukáš Podobský a třináctý Zdenek Tlachač ze Spirit Racing.

02.10.2011 MISTROVSTVÍ SLOVENSKA A MORAVSKÝ POHÁR DUNAJSKÁ STREDA - ZLATO, STŘÍBRO, BRONZ

Petr Kresta zvítězil v celkovém hodnocení Moravského poháru v ROTAX MAX, Dominik Stříteský obsadil stříbrnou příčku v EASY 60 a bronz vybojoval Jakub Talaš. Jakub Krysta, Vojtěch Kůrka a Viktor Horák dojeli šestý , sedmý a osmý. V kategorii Rotax Junior bodoval Jakub Kadlčák a Nikolas Szabó (5. a 9.místo). Ivana Pavelková dojela osmá a David Rychtár sedmý mezi piloty ROTAX MAX.

25.09.2011 MISTROVSTVÍ ČR VYSOKÉ MÝTO - TALAŠ OPĚT NA STUPNÍCH

Jakub Talaš po bezchybném výkonu vystoupil na třetí stupínek v kategorii Easy 60, Dominik Stříteský dojel jedenáctý. Mezi Easy 60 MLADÍ dojel František Blažíček 8., Vojta Kůrka 10., a Viktor Horák 16.. Mezi Rotaxy obsadil Pavel Srdínko  desáté místo.

18.09.2011 KARTING CUP VYSOKÉ MÝTO - RYCHTÁR A KRYSTA VÍTĚZNĚ

Davidu Rychtárovi se podařilo zajet krásný výsledek bez zbytečných kolizí a zajistit si  titul Vítěz Karting Cupu 2011 ve třídě registrovaných jezdců kategorie Rotax. Stejně tak se může titulem pochlubit i Jakub Krysta v kategorii EASY 60.

Skvělý výkon předvedli bratři Talašovi! Mladší Jakub, přestože absolvoval svou premiéru ve třídě ROTAX Junior, dojel čtvrtý, starší Jan dojel třetí mezi nelicencovanými v ROTAX MAX.

11.09.2011 EUROCHALLENGE ANGERVILLE

Pavel Srdínko vybojoval v těžké konkurenci 52 pilotů z celého světa 25.příčku, ještě lépe se vedlo Patriku Pastorkovi, který i přes velmi nepěkně vypadající havárii v první bodované rozjížďce nakonec projel cílem finálové jízdy jako osmnáctý

05.09.2011 PATRIK PASTOROK - TITUL MISTRA SLOVENSKÉ REPUBLIKY

Vítězstvím v předposledním závodě MSR si Patrik Pastorok zajistil postup na GRAND FINAL ROTAX v letošním roce pořádaný ve Spojených Arabských Emirátech a zároveň získal již druhý titul Mistra SR v kategorii ROTAX Junior. Blahopřejeme!!!

04.09.2011 MISTROVSTVÍ SLOVENSKA A MORAVSKÝ POHÁR - TREBATICE

Velké obsazení měl na závodech MSR a MP v Trebaticích GREGOR RACING TEAM. Jezdci dopadli následovně :  Kategorie Rotax Junior: Patrik Pastorok 1., Nikolas Szabó 5. .... Kategorie Rotax Max: Marek Hronovský 1., Petr Kresta 4., David Rychtár 6. ... Kategorie Easy 60: Dominik Stříteský 1., František Blažíček 3., Viktor Horák 9. ...

21.08.2011 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SOSNOVÁ - TALAŠ ZVÍTĚZIL !!!

Jakub Talaš podal skvělý výkon a odváží si cenné body za vítězství v závodě Mistrovství České republiky v kategorii EASY 60 . Skvěle zajel i Dominik Stříteský , který dojel na šestém místě. František Blažíček bodoval na dvacátém třetím místě. Veliké gratulace patří hlavně Kubovi, ale i ostatním !!!