Historie 2010

21.11.2010 ROTAX GRAND FINALS 2010 ( LA CONCA - ITALY )

255 nejlepších pilotů z 55 zemí a 5 kontinentů se účastnilo světového finále kategorií ROTAX. Českou republiku reprezentoval Jiří Forman, který bohužel pro technickou závadu nedokončil, a Petr Běžel, který ve finále obsadil skvělé 9.místo. Patrik Pastorok (SK), ač potvrdil svou rychlost devatenáctým místem v měřeném tréninku, se díky dvěma kolizím v rozjíždkách do finále neprobojoval.

17.10.2010 EASYKART INTERNATIONAL GRAND FINALS

V italském Castellettu di Branduzzo se o víkendu konalo Velké mezinárodní finále kategorií Easykart. V EASY60 se na start postavilo neuvěřitelných 115 jezdců z více než 20 zemí světa. Jakub Talaš obsadil v B finále čtvrté místo.Tím se probojoval do finále A, kde po skvělém výkonu dojel do cíle jako sedmnáctý. Patří mu obrovský potlesk!

05.10.2010 PATRIK PASTOROK - TITUL MISTRA REPUBLIKY !!!

Patrik Pastorok získal titul Mistra Slovenské republiky v kategorii ROTAX junior . V seriálu nasbíral celkem 108 bodů. Vybojoval si tak postup na ROTAX MAX INTERNATIONAL GRAND FINALS, které se uskuteční v italské La Conce. Gratulujeme!

01.10.2010 VIKTOR HORÁK - NOVÁČEK V GREGOR RACING

Své první motokárové zkušenosti má za sebou Viktor Horák z Ropice u Českého Těšína. Šedesát tréninkových kol odjel šestiletý Viktor společně se svou sestrou Kateřinou v rakouském Brucku. Jeho zapálení pro motokárový sport spolu se správným tréninkem mu jistě v budoucnu přinesou úspěchy na poli motoristického sportu. Hodně štěsti!

30.09.2010 KARTING CUP - CELKOVÉ VÝSLEDKY

Jakub Talaš vybojoval v seriálu KARTING CUP sedmou příčku. Nikolas Szabó čtrnáctou. Celkem startovalo v kategorii EASY 60 44 závodníků!!!

Ivana Pavelková dokončila seriál se 177 body na skvělém čtvrtém místě!!! Robert Kowalski dvanáctý. V kategorii ROTAX MAX bodovalo 34 jezdců.

26.09.2010 MISTROVSTVÍ ČR - CELKOVÉ VÝSLEDKY

Poslední závod ve Vysokém mýtě uzavřel sezonu Mistrovství české republiky. V kategorii EASY 60 startovalo celkem 38 jezdců. Jakub Talaš obsadil skvělé deváté místo, Dominik Stříteský příčku sedmnáctou. Oba dva se tedy probojovali do lepší poloviny závodníků a pro další rok věřme, že budou pomýšlet na příčky nejvyšší. Ivana Pavelková skončila v kategorii ROTAX Max devátá. Všem patří velká gratulace.

19.9.2010 KARTING CUP VYSOKÉ MÝTO - ZLATO PRO PAVELKOVOU

05.09.2010 ROTAX EUROCHALLENGE GENK - BELGIE

Poslední letošní závod ROTAX EUROCHALLENGE hostila obtížná dráha v belgickém Genku. Velmi dobře její nástrahy zvládl Patrik Pastorok, když v měřeném tréninku obsadil 5.místo ve skupině se ztrátou 0,08s na vítěze. Dobře si vedl i v jednotlivých rozjížďkách, avšak kolize po startu finálové jízdy ho odsunula do zadních pozic. Po dobrém výkonu Patrik obsadil  28.místo.

22.08.2010 EXTRÉM MOTORSPORT FESZTIVÁL - GYÓR (HU)

Skvělým zážitkem pro celý team byl STREET RACE v samém centru maďarského města Gyor. Krásné počasí, skvělá organizace a neskutečná divácká kulisa ještě podtrhly vynikajicí výsledky Jakuba Talaše, Nikolase Szabó, Vojty Kůrky, Patrika Pastorka a Roberta Kowalského.

15.08.2010 MISTROVSTVÍ ČR SOSNOVÁ - PAVELKOVÁ TŘETÍ

Ivana Pavelková potvrdila svou formu, když stejně jako na Mistrovství Slovenska dojela třetí v kategorii Rotax Max. V již tradičně velmi silně obsazené kategorii EASY 60 (28 startujících) dojel Dominik Stříteský na desátém a Jakub Talaš na jedenáctém místě.

08.08.2010 MISTROVSTVÍ SR Sosnová - ZLATO, STŘÍBRO A DVAKRÁT BRONZ

Patrik Pastorok zvítězil (RotaxJunior), Jakub Talaš (Easy60) byl druhý a Nikolas Szabó (Parilla) stejně jako Ivana Pavelková (RotaxMax) obsadili třetí příčku. Výborně jel taktéž Dominik Stříteský (Mini 60)   a obsadil ve své kategorii druhé místo. Za obrovské nepřízně počasí, kdy v sobotu byly dokonce díky nesjízdnosti dráhy zastaveny tréninky, podali vynikající výsledky a právem jim všem patří gratulace!!!