10.10.2014 CELKOVÉ VÝSLEDKY MSR 2014 - TŘI TITULY, JEDEN TÝM

A pomyslné prázdniny zavládly také na tratích slovenského mistrovství. Pojďme se podívat na hodnocení sezóny. Tři Rotaxové kategorie, tři mistrovské tituly, jeden tým. Tak zní ve stručnosti letošní účet týmových jedzců. Titul mistra SR v kategoriii Rotax Max Junior získal čtrnáctiletý pilot Nikolas Szabó z Dunajem omývaného Štúrova. Ve třídě Rotax Max Senior získává titul sedmnáctiletý Jakub Kadlčák ze Všeminy na Zlínsku. A do třetice - v kategorii Rotax Max Masters zvítězil Ivo Polášek z Frenštátu pod Radhoštěm, jezdecký matador :-) s bohatými životními zkušenostmi.

V kategorii Easy 60 se na druhé příčce umístil Vojta Kůrka. Viktoru Horákovi patří šťastná sedmička, Adam Kowalski se umístil na osmém místě. Ladislav Hevessy si vyjezdil příčku jedenáctou. Kateřina Horáková skončila 13 a nováček v kartingu Jan Matyáš skončil 18 - pro upřesnění doplňujeme, že se celkem zúčastnilo 28 jezdců. V Rotax Max Juniorech kromě vítězného Nikolase Szabó v hodnocení Moravského Poháru obsadil čtvrtou příčku Jakub Graněc, Jakub Krysta skončil desátý. Na závěr přidáme ještě další výsledky Rotax Maxů - za Jakubem Kadlčákem, který získal titul, se umístili sedmý David Rychtár a sedmáctá Anastázie Landová.